Page
Menu
News

Udstillerliste

Her kan du se hvem der deltager på messen i Odense 14-15.september.

Nogle udstillere har lavet deres "egen side" her på hjemmesiden med en beskrivelse af deres standaktivitet. den finder du i menuen.

Stand 1a: 
Håndlæsning - Zantiana Khan - 7800 Skive -  www.zantiana.dk

Stand 1b:
Håndlæsning - Christel Viuff - 8620 Kjellerup - www.christel-viuff.dk 

Stand 2:
Sundhed med Aloe vera - Forever2do - 6920 Videbæk - fam.markussen@mail.dk

Stand 3:
Sten, krystaller med mere - Coetus Runa - 4370 St.Merløse - www.coetus-runa.dk

Stand 6:
Afslapnings hjælpemidler - Grace Andersen - 6880 Tarm - www.zhengqiklinik.dk

Stand 7:
Healy - Allison Evah Mariell Nielsen – 4295 Stenlille - evamomse@hotmail.com

Stand 8:
Cremer med cannabis - K & E Nielsen I/S - 5600 Faaborg -  kenielsenis@gmail.com

Stand 9:
Saltlamper, kort m.m - Hos Møghe - 9900 Frederikshavn - www.hosmoghe.dk

Stand 10:
Body Care og Bellastrega - 7840 Højslev - www.bellastrega.dk

Stand 11:
Sten og Krystaller - Josef Acuña Challco - 8260 Viby J - josdk0678@hotmail.com

Stand 13:
Senge m.m. - Sengespinderiet - 4100 Ringsted - www.sengespinderiet.dk

Stand 14:
Tarotoplæg - Lars Christensen - 8700 Horsens - Link til facebook

Stand 15:
Håndlæsning - Dodo Lindemann - 5700 Svendborg - www.dodokiro.dk

Stand 16:
Jordstråling - Kurt Bertelsen - 5500 Middelfart - 
www.jordstraaling.dk

Stand 17:
Aura-Soma & Aura Foto - Energi-Center - 5350 Rynkeby - www.energi-center.dk

Stand 18:
Ioniseret Vand - Annmay Bruun - 5762 Vester Skerninge - www.ioniseretvand.dk

Stand 19:
Shamanistisk uddannelse - Karina Bundgaard – 8000 Århus C - www.karina-bundgaard.dk

Stand 20:
Healende Sjælsskåle - Angelicca Ravn - 5772 Kværndrup - www.angeliccaravn.dk

Stand 21:
Uldengle m.m. - Sanserier - 7200 Grindsted - jacobsen@compaqnet.dk

Stand 22:
Glasengle m.m. - Astrid Munck - 7160 Tørring - www.astridmunck.dk

Stand 24:
Falun GONG/ Falun DAFA - Karin Seebach - 5230 Odense M - www.falundafa.dk

Stand 25:
Sund Slik - Helle Hjortshøj - 5900 Rudkøbing - hogchjortshoej@mail.dk 

Stand 27:
Klangskålsmassage - Laila Nielsen - 9500 Hobro - www.hypnosegaarden.dk

Stand 28:
Cannabis-Olier - CDB-Care4you - Rikke Andersen - www.cbd-care4you.dk

Stand 29:
Håndlæsning - Sigridur Fridriksdottir - 4840 Nørre Alslev - www.sigridur.dk

Stand 30:
doTerra Æteriske olier - Gitte Pyrdol & Henriette Franke - 5700 Svendborg 

Stand 31:
Clairvoyant Krystalkugle Læsning - Helle C. Kjeldsen - 7840 Højslev - www.hc-kjeldsen.dk

Stand 32:
Astrologi - Kaj Larsen - 8600 Silkeborg - www.astrologi-info.dk

Stand 33:
Healing og mediumship - Flemming Sandorff, 7470 Karup - www.føniks.net

Stand 34:
Zoneterapi m.m. - Ann Koch - 5540 Ullerslev - www.annkoch.dk

Stand 35:
Auralæsning, Papirengle m.m. - Jeanett Koch - 4640 Fakse - jeanettkoch@yahoo.dk 

Stand 36:
Hjælemidler - Meyland-Smith - 9800 Hjørring - www.meyland-smith.dk 

Stand 37:
Cell Wellbeing vitamin test - Lene Petersson - 5672 Broby - www.healthmentor.dk 

Stand 38:
Psykoterapeut under uddannelse - Sjælens vej - 5220 Odense Ø - www.sjaelensvej.dk

Stand 39:
Zoneterapi - Steen Ingemann Hansen - 5471 Søndersø - www.soemarkenszoneterapi.dk 

Stand 40:
Energetix Magnetsmykker - Charlotte Koch - 5471 Søndersø - cksvensen@gmail.com
  

Stand 41:
Forbøn og formidling - I Mesterens Lys - 2000 Frederikberg - www.areopagos.org

Stand 42:
Clairvoyance - MayaGuidning - 5000 Odense C - mofelia4@hotmail.com 

Stand 43:
Håndlæsning - Elin Nielsen - 8300 Odder - elinnielsen4b@gmail.com 

Stand 44:
Healing og salg af børne-Qigong bog - Lis Meng - 5560 Aarup - www.mengsunivers.dk

Stand 45:
Kernehealing og energiarbejde - Galina Saikova - 5620 Glamsbjerg www.galinasaikova.com

Stand 46:
Smykker, Sten, Grotter, Røgelse m.m. - Yunik - 8000 Århus - www.yunik.dk 

Stand 47:
Akupunktur - Jane Rasmussen - 5300 Kerteminde - www.janesklinik.dk 

Stand 48:
Håndlæsning - Birte Skov - 8660 Skanderborg - www.birterihannaanjaskov.dk  

Stand 49:  
Tarotoplæg - Søren Rasmussen - 4180 Sorø - www.artessens.dk 

Stand 50:
Hypnoseterapi - Hypnoseterapeutskolen - Blommenslyst - www.hypnoseterapeutskolen.dk

Stand 51:
Sjælstegninger m/ budskaber - Sonja Lucien - 4720 Præstø - www.sonjalucien.com 

Stand 52:
Afdødekontakt og clairvoyance - Anja Bach Reich - 5672 Broby - www.anjabachreich.dk

Stand 53:
Thetahealing & Håndlæsning - Sheilla Kirkegaard - 5500 Middelfart www.sheilachristensen.dk

Stand 54
Clairvoyance - Jo Hemstra - 5883 Oure - johemstra@hotmail.com 

Stand 55:
Regression & Sjælerejser - Michael Agerholm - 7840 Højslev - www.agerholm.com

Stand 56:
Smykker m.m. - Chakra Carla - 8410 Rønde - www.chakracarla.dk 

Stand 57:
John Calmar - www.johncalmar.dk - Gudrun Boost - www.gudrunboost.dk

Stand 58:
Krystalhealing - Merise McDowall - 6510 Gram - www.merise-mcdowall.com 

Stand 59:
Håndlæsning - Drude Aviaja Larsen - 3230 Græsted - www.aviaja.in

Stand 60:
Vandkander til rent vand - Ole Hemmingsen - 5220 Odense SØ - Tlf:40370216

Stand 61a:
Bogsalg - Forlaget Indian Hawk - 4330 Hvalsø - www.indianhawk.dk

Stand 61b:
Powerhealing - Remona Moranis - 4330 Hvalsø - www.stepzonehealing.dk

Stand 62:
Klang & Yoga - Stine Longgaard Birk T:40189728 og Marianne Risager T:29833860

Stand 63:
Kropsterapi - Totum - Skolen for kropsterapi - 1150 København K - www.totum.dk

Stand 65:
Tarot og salg af kort - Gitte Rosborg - 5260 Odense S - gaojupiter@live.dk

Stand 67: 
Balipura og Gong - Liv Siri Satya Hellesen - 5772 Kværndrup - www.mindful-training.dk

Stand 68:
Kabbalistisk Numerologi - Anat Shafir - 2610 Rødovre - www.kab-numerologi.dk

Stand 69:
Vandbeliver, Atma naturopati - Lotus Arts - 8600 Silkeborg - www.lotusarts.eu

Stand 70:
Kropsbehandlinger - Mona Kyed - 5462 Morud - www.finddigikkeismerte.dk 

 

Der tages forbehold for ændringer

 

Page
Menu
News

Page
Menu
News
© Copyright 2019 QUINTAIN, Ørslevklostervej 44, 7840 Højslev - CVR:33625529 - Kopiering af materiale på hjemmesiden kun med skriftlig tilladelse

Login